Interesujący detal architektury 18 Wrzesień 2014

admin

Jeśli znużyło nam się tradycyjne budownictwo, warto zerknąć na wyjątkowo przyszłościowy a także wspaniały szczegół architektury którym są również kraty pomostowe, obecnie najczęściej używane w różnorakim budownictwie, nie tylko ciężkim.

Współcześnie nikogo nie dziwi, iż kraty wema stosowane są jako podjazdy oraz stopnie schodowe, nie wyłącznie w budynkach urzędowych jako ułatwienie dla ludzi niepełnosprawnych, ale także w każdym innym gmachu, nierzadko też po to by stworzyć atrakcyjny i całkowicie inny element architektury budowlanej.

  • Tego rodzaju blachy perforowane mogą być tłoczone na zlecenie, mogą posiadać różne barwy, a dzięki użyciu również na ściany, stanowią wyjątkowo atrakcyjny wygląd dla konkretnego obszaru.
  • Przy tym tego rodzaju blachy perforowane stają się wyjątkowo stateczne oraz dodatkowo jako blachy żaroodporne, jak sama nazwa mówi zabezpieczają także budowlę przed płomieniem.
  • Dosłownie jeżeli już płomień się przedostanie, takie kraty pomostowe nie zapalą się, z jakiego powodu będzie go łatwiej zgasić.
  • Wielu ludzi mogłoby rzec że metal jest twardy oraz niezbyt ciekawy, jednak kraty pomostowe odpowiednio użyte mogą nie jedynie być przydatne oraz wytrzymałe na uszkodzenia pod wpływem tonażu, niemniej jednak również zwłaszcza korzystnie zestawiać się z resztą wyposażenia danego gmachu.

Wręcz w parkach miejskich kraty wema mają bardzo szerokie użycie.

Projektowane z nich ławki dla spacerowiczów czy stopnie schodowe to duże wyzwanie dla wandalizmu jak również wyjątkowo stabilne szczegóły intrygującej i użytecznej architektury miejskiej.

Wszelkie blachy perforowane posiadają właściwe dla siebie atesty oraz zabezpieczenia, stają się zatwierdzone poprzez unię europejską, po co sposobność użytkowania ich jest uniwersalna.

Co więcej wszystkie tego rodzaju blachy perforowane jak również kraty pomostowe to oczywiście blachy żaroodporne, po co wykorzystanie ich daje stateczną jak również pewną zaporę przed płomieniem.

Ten wpis opublikowano dnia czwartek, 18 Wrzesień 2014 o godz. 17:24 w kategorii dobry metal. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Komentowanie wyłączone.